طراحی سایت آتلیه فیلم و عکس رمانتیک اهواز

خانه/آتلیه/طراحی سایت آتلیه فیلم و عکس رمانتیک اهواز
طراحی سایت آتلیه فیلم و عکس رمانتیک اهواز ۱۳۹۶-۵-۲۰ ۰۹:۴۸:۵۸ +۰۴:۳۰

Project Description

طراحی سایت آتلیه فیلم و عکس

طراحی سایت استودیو فیلم و عکس رمانتیک اهواز از جمله پروژه های طراحی سایت در اهواز توسط آنلاین آریا می باشد.

حتما میدانید برای افرادی که آتلیه عکاسی دارند, نمایش نمونه کارهای منتخب و کلی که به صورت مناسب و حتی گرافیکی به کاربرانتان نمایش داده میشود میتواند کسب و کار شما را در فضای مجازی بهبود بخشیده و حتی در این زمینه شما را  موفق گرداند. حتی میتوان در این قسمت نمونه کارها را دسته بندی و طراحی نمود  و بر حسب تاریخ و …. نمایش داد. در این قسمت حتی میتوانید توضیحات کاملی از نمونه کارهای هنری و سبک آن بدهید تا خوانندگان شما لذت خواندن مطلب را در وب سایت شما از دست ندهند. فرصت مناسب خواهید داشت تا در این قسمت حتی قیمت اثر هنری خود را به معرض نمایش بگذارید.

رسم بر این است تا بسیاری از آتلیه های عکاسی اگر از فرد مشهوری در آن آتلیه عکسی گرفته است, آن را پشت ویترین مغازه خود قرار میدهند تا مشتریان با دیدن تصویر مربوطه که برای آنها بسیار آشنا هم میباشد به داخل مغازه مراجعت نمایند. دقیقا همین اتفاق هم میتواند در وب سایت آتلیه عکاسی شما بیافتد. به طوریکه در صفحه اصلی و به صورت اسلاید شو با افکت مناسب و کاربر پسند میتوانیم چنین تصاویر زیبا را به کاربران آنلاین وب سایتتان نمایش دهیم.

خدماتی که با طراحی سایت عکاسی به مشتریان میدهد از جمله: نمایش گالری، نمایش نمونه کارهای عکاسی، دسته بندی، عکاسی صنعتی، عکاسی مشاغل، عکاسی جشن عروسی، عکاسی کودک، عکاسی نوزاد، عکاسی نامزدی در ضمن با طراحی سایت آتلیه عکاسی میتوان خدمات عکاسی مجالس، عکاسی تولد، عکاسی ختم، عکاسی مراسم فارغ التحصیلی، عکاسی حرفه ای، عکاسی پانوراما و بسیاری از خدمات دیگر را به مشتریان خود ارائه دهید.

آتلیه ها با طراحی وب سایت عکاسی میتوانند هنر خود را معرفی نمایند، آتلیه های هنری عکاسی در وب سایت خود میتوانند آلبومی از تمام کارهای خود همچون آلبوم عقد و عروسی ، البوم جشن تولد و آلبوم جشن ها و مراسم های مختلفشان را در سایت طراحی شده برای آتلیه عکاسی خود قرار دهند.

مزایای طراحی وب سایت آتلیه عکاسی

با طراحی وب سایت آتلیه عکاسی مدیران آتلیه می توانند مشتریان خود را با خدمای که ارائه میدهند خوشحال کنند و خدماتی از قبیله روند چاپ، گرفتن عکس تا تحویل عکسها را در سایت طراحی شده آتلیه را توضیح دهند. تصاویری از امکانات استدیو عکاسی خود را در سایت قرار دهند.طراحی سایت استدیو عکاسی میتواند خدمات تصویربرداری و تولید کلیپ های جشن عروسی، جشن نامزدی، کلیپ از کودکی تا بزرگسالی ، عروسی و دامادی،کلیپ تولد نوزاد، کلیپ جشن های تولد،کلیپ پارتی ها، کلیپ همایشها کلیپ جشن های خانوادگی، کلیپ از مراسم اداره جات و مهد کودکها را در سایت طراحی استدیو عکاسی و آتلیه عکاسی طراحی شده خود قرار دهند.

موارد زیر باید در طراحی یک وب سایت آتلیه مدنظر گرفته شده و حتما امکانات زیر باید در وب سایت آتلیه قرار داشته باشد:

  • وب سایت های مخصوص آتلیه های عکاسی حتما باید دارای ظاهر گرافیکی عالی بوده و کاربر را به سوی خود جذب نمایند
  • یک وب سایت آتلیه عکاسی حتما باید دارای منوهای منظم باشد و دسترسی به قسمت های مختلف وب سایت آتلیه را برای کاربر آسان نماید
  • در وب سایت آتلیه عکاسی باید نمونه هایی از طراحی هایی که قبلا انجام شده است با اجازه ی کارفرما در سایت گذاشته شود
  • در وب سایت آتلیه های عکاسی باید نمونه تصاویر درج شده حتما توسط سبک عکاسی از هم جدا شده باشد تا در هنگام سفارش بتوان به راحتی سفارش کاربر را درک کرد
  • وب سایت آتلیه ی عکاسی موفق باید برای مدیریت وب سایت آتلیه ایجاد درآمد کند
  • در وب سایت های عکاسی آتلیه عکاسی باید حتما فرم های پیش سفارش در وب سایت تعبیه شده باشد
  • در وب سایت آتلیه عکاسی باید تصاوبر گروه های سنی مختلف توسط آلبوم های تصاویر جدا شده باشد تا دیسیپلین وب سایت افزایش یابد
  • در وب سایت آتلیه عکاسی باید تمامی تجهزات سخت افزاری و نرم افزاری آتلیه عکاسی معرفی شود
  • در وب سایت های آتلیه های عکاسی باید مطالب و محتوای مناسب و منحصر قرار داده شود

طراحی سایت آتلیه در اهواز متاسفانه آنچنان رواج ندارد و آتلیه های معروف از این امکان چشم پوشی نموده اند! اما مدیریت استودیو رمانتیک با دید تیزبین و آینده نگر این امکان را به آنلاین آریا سفارش داد

وب سایت استودیو رمانتیک یکی از نمونه طراحی سایت در اهواز شرکت کارآفرینان عصر ارتباط آریا می باشد که در تیر ماه سال ۹۶ به اتمام رسید. آموزش کامل مدیریت این سایت به همراه نکاتی در خصوص سئو به مدیریت این آتلیه تحویل داده شد و آنلاین آریا همچنان بر افزایش رنکینگ گوگل این سایت نظارت داشته و اکنون این سایت در رتبه برتر گوگل قرار دارد. این سایت قابلیت این را دارد که به صورت چند زبانه نمایش داده شود.

سیستم مدیریت این سایت بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد و کلیه مراحل طراحی ، اجرا و پشتیبانی توسط شرکت کارآفرینان عصر ارتباط آریا ( اهواز وب ) انجام شده است.