طراحی سایت کارگزار رسمی گمرک موالی زاده

خانه/شرکتی/طراحی سایت کارگزار رسمی گمرک موالی زاده
طراحی سایت کارگزار رسمی گمرک موالی زاده ۱۳۹۶-۵-۷ ۱۹:۴۰:۳۰ +۰۴:۳۰

Project Description

طراحی سایت کارگزار رسمی گمرک موالی زاده

طراحی سایت کارگزار رسمی گمرک موالی زاده از جمله پروژه های طراحی سایت در اهواز توسط آنلاین آریا می باشد.

داشتن یک وب سایت حرفه ای برای شرکت ها و واحد های تجاری امری ضروری محسوب می شود. معرفی محصولات و خدمات، فروش و مشاوره، خدمات مشتریان، ارتباط با همکاران و چندین و چند مورد مهم دیگر از جمله دلایلی هستند که شرکت ها را ترغیب می کند، راه اندازی یک سایت را در برنامه خود قرار دهند.

نقل و قول مدیریت آنلاین آریا : تحویل سایتی که فقط اطلاعات یک واحد تجاری را به نمایش بگذارد در واقع مصداق بی توجهی و سود جویی است! ما در آنلاین آریا بیشتر از اینکه به دنبال سود بیشتر باشیم ، سعی می کنیم مشتری خود را به سود دراز مدتی که از آن کسب و کار خود را گسترش خواهد داد برسانیم. تجزیه تحلیل کسب و کار مشتری و فرصت ها و تهدید های پیرامون واحد تجاری از وظایف تیم طراحی سایت آنلاین آریا می باشد.

مدیریت محترم سایت کارگزاری رسمی گمرک ، جناب آقای موالی زاده ، پس از انجام مشاوره در خصوص وب سایت با آنلاین آریا ، پروژه این سایت را به شرکت طراحی سایت در اهواز آنلاین آریا سپردند. پروژه طراحی این سایت پس از بررسی رقبای این کارگزاری تقریبا یک ماه زمان برده و به بهترین شکل پیاده سازی گردید. مدیریت محترم کارگزاری رضایت کامل خود را از این سایت اعلام داشتند.

با توجه به سئو سازی این سایت توسط تیم سئوی آنلاین آریا که از زیر مجموعه شرکت طراحی سایت در اهواز هستند ، این سایت هم اکنون در کمترین زمان ممکن در رتبه نخست جستجوی گوگل قرار گرفته است که این باعث افتخار ماست.

این سایت از سه زبان فارسی ، انگلیسی و عربی پشتیبانی می کند.

سیستم مدیریت این سایت بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد و کلیه مراحل طراحی ، اجرا و پشتیبانی توسط شرکت کارآفرینان عصر ارتباط آریا ( اهواز وب ) انجام شده است.